Mirësevini në

PORTIKU WINE BAR

“Portiku Wine Bar & Bistro”, i pozicionuar përballë hyrjes kryesore të portit Durrës, vjen për klientët e saj me një ambjent tërësisht komod dhe familjar. Vendi ideal për të shijuar një drekë apo darkë me miqtë apo familjarët, nën tingujt e muzikës live nga artistët më të mirënjohur shqiptarë. Shërbim cilësor, i shpejtë dhe staf përherë në dispozicionin tuaj.

Sepse ajo çka na bën unik janë

VERËRAT MË CILËSORE

Në “Portiku Wine Bar” mund të shijoni verërat me cilësore nga kantinat më të njohura vendase dhe të huaja. Shije unike dhe larmishmëri zgjedhjeje për të kaluar momente te paharruara mes miqsh. Sepse për ne cilësia vjen e para.

Njihuni më tepër me

SHËRBIMET TONA

WINE BAR

Në barin tonë do të gjeni larmishmëri verërash cilësore për degustatorët e vërtetë të shijeve unike.

RESTORANT

Gatime të shijshme mesdhetare dhe tradicionale, të gatuara me mjeshtëri nga shefat tanë të kuzhinës.

SHIJONI NJË GOTË VERË NË PORTIKU WINE BAR

Jeni përherë të mirëpritur të na vizitoni në ambjentet tona! Për më tepër informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.